Bionime
Bionime_Logo

Firma Biomine specjalizuje się w dziedzinie biotechnologii i badań medycznych. Na rynku istnieje od 2003 roku. Pierwszą, wypuszczoną przez Biomine linią produktów były urządzenia do samodzielnego pomiaru glukozy we krwi. Dzięki nieustannemu poszukiwaniu nowych lepszych rozwiązań oraz podążaniu za nowoczesnymi technologiami dziś firma jest jednym z czołowych dostawców glukometrów na rynek światowy.

 

Biomine przy produkcji swoich urządzeń łączy specjalistyczną wiedzę z zakresu nauk medycznych, chemii i elektroniki z nowoczesnymi technologiami. Na rynek dostarcza wysokiej klasy produkty, które są bezpieczne w użytkowaniu oraz dają dokładne wyniki pomiarów, mogące być podstawą do dalszego postępowania medycznego. Produkty Biomine charakteryzują się precyzją oraz wysoką jakością wykonania. Wielokrotnie sprawdzane były w licznych testach klinicznych i doceniane w popularnych, naukowych czasopismach na całym świecie.

 

Dzięki temu, że Biomine postawiła na wysoką jakość i budowanie zaufania klientów, jej rozwój charakteryzuje się dużą dynamiką. Obecnie firma prowadzi 4 oddziały na głównych rynkach w: Europie, Ameryce, Azji i Australii.

Odwiedź strone producenta

BESTSELLRY

best
Przenośny Inhalator NEB 800

Czytaj wiecej

best
Przenośny inhalator tłokowy NEB 1000

Czytaj wiecej

best
Inhalator tłokowy NEB 400

Czytaj wiecej

best
Ciśnieniomierz automatyczny Microlife BP B3 Afib

Czytaj wiecej