Historia firmy


CHDE POLSKA S.A. jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, które prowadzi działalność w zakresie sprzedaży wysokiej klasy wyrobów i urządzeń medycznych. Historia firmy rozpoczęła się 8 stycznia 2008 roku, kiedy to założona została jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. W listopadzie 2016 roku zapadła decyzja o jej przekształceniu w spółkę akcyjną.

 

Początkowo siedziba CHDE POLSKA mieściła się w Rzeszowie, skąd koordynowano wszystkie jej działania. Jej dynamiczny rozwój zadecydował o tym, że w 2015 roku podjęto decyzję o otwarciu kolejnej siedziby. Obecnie firma posiada dwa oddziały – w Rzeszowie, gdzie mieści się główne miejsce prowadzenia działalności oraz Dąbrowie Górniczej. Otwarcie nowej placówki pozwoliło na usprawnienie organizacji pracy i rozszerzenie wpływów firmy na Polskę południowo-wschodnią.

 

Działalność firmy, prowadzona przez cały okres, począwszy od jej powstania aż do momentu, w którym dzisiaj się znajdujemy, pozwoliła na wykształcenie operatywnie działających schematów organizacyjnych, które umożliwiają  jej sprawne funkcjonowanie i ciągły rozwój. Obecnie w  CHDE POLSKA wyróżnia się dwie podstawowe struktury organizacyjne – kadrę zarządzającą oraz pracowników funkcyjnych i operacyjnych. Ich wzajemna, dobrze zorganizowana współpraca oparta na rzetelnej wiedzy, wysokich kompetencjach oraz wzajemnym zaufaniu jest fundamentem, który wpływa na intensywny rozwój firmy w obranym kierunku.

 

Budowanie zaufania wśród klientów oraz pozytywnego wizerunku firmy to podstawowe cele, którymi nasi pracownicy kierują się w codziennych działaniach. Ich realizacja możliwa jest dzięki wysokiej jakości i niezawodności oferowanych produktów, pochodzących od  partnerów strategicznych firmy. Utrzymanie długoletniej i opartej na pozytywnych relacjach współpracy pomiędzy firmami pozwala na ciągłe poszerzanie oferty CHDE POLSKA S.A. i wprowadzanie najnowszych i najlepszych na rynku urządzeń.

 

W początkowym okresie prowadzenia swojej działalności CHDE POLSKA S.A. prowadziła współpracę z firmą Paul Hartmann sp. z o.o  w zakresie promocji i sprzedaży jej produktów na inkontynencję oraz wspomagających leczenie ran. Obecnie, od wielu już lat, jesteśmy wyłącznym dystrybutorem produktów firmy Microlife Corporation na terenie naszego kraju. Do naszej oferty produktowej dodaliśmy również niezbędne cierpiącym na cukrzycę glukometry firmy Bionime Corporation. Oferta sprzedażowa jest systematycznie poszerzana, tak by zapewnić pacjentom kompleksowy wybór urządzeń medycznych. Aktualnie w sprzedaży posiadamy aż 150 wysokiej klasy produktów, które promowane są w takich obszarach terapeutycznych jak: diabetologia, choroby krążenia i płuc oraz utrzymanie higieny.

POLECANE PRODUKTY

Produkty ze wszystkich kategori

best
Przenośny Inhalator NEB 800

Czytaj wiecej

best
Inhalator pneumatyczno - tłokowy NEB 10A 2 w 1

Czytaj wiecej

best
Przenośny inhalator tłokowy NEB 1000

Czytaj wiecej

best
Inhalator tłokowy NEB 400

Czytaj wiecej