NASZE WARTOŚCI


Misją firmy CHDE Polska S.A. jest nieustanne wpływanie na poprawę stanu zdrowia i jakości życia pacjentów. Czyni to poprzez oferowane produkty, których zadaniem jest monitorowanie stanu zdrowia osób cierpiących z powodu nadciśnienia tętniczego, astmy, cukrzycy oraz podwyższonej ciepłoty ciała. Możliwość samodzielnego kontrolowania choroby i optymalizowania życia pacjenta, daje mu szansę na pozostanie w pełni sprawną, samodzielną i niezależną osobą.

 

Wszystkie oferowane przez firmę CHDE Polska S.A. produkty charakteryzują się precyzją, niezawodnością i najwyższą jakością. Dopuszczone do użytku w placówkach medycznych i poddane wcześniejszemu procesowi walidacji gwarantują najwyższy poziom bezpieczeństwa. Są solidne i przyjazne dla użytkownika oraz środowiska naturalnego. Dzięki niewielkim rozmiarom, precyzji pomiarów oraz prostej obsłudze umożliwiają samodzielne przeprowadzanie kontroli i pomiarów poza placówką medyczną, co niewątpliwie wpływa na poprawę jakości życia pacjentów, daje możliwość swobodnego podróżowania oraz znosi wiele ograniczeń.

 

Ogromnym atutem oferowanych przez nas produktów jest precyzja i dokładność wskazywanych pomiarów. Dzięki licznym testom (walidacja kliniczna), jakim przed dopuszczeniem do sprzedaży poddawane są ciśnieniomierze, pacjenci oraz prowadzący ich lekarze mogą bez obaw opierać swoje obserwacje oraz ustawiać leczenie na podstawie wskazań tych przyrządów. Dzięki dużej dokładności urządzeń i systematycznemu prowadzeniu pomiarów w domu możliwe jest stałe kontrolowanie choroby oraz prawidłowe diagnozowanie pacjenta.

 

Firma CHDE Polska S.A., jako wyłączny dystrybutor na terenie naszego kraju urządzeń marki Microlife, posiada w swojej ofercie także wysokiej klasy holter ABPM do pomiarów ciśnienia krwi poza gabinetem lekarskim. Programowalny tryb pomiaru ciśnienia w tym urządzeniu, tryb monitorujący oraz możliwość transmisji danych na PC umożliwia systematyczne pomiary ciśnienia oraz dostarcza lekarzom pierwszego kontaktu ważnych informacji mogących mieć wpływ na przebieg leczenia. Microlife WatchBP to cała gama urządzeń przeznaczonych do pomiaru ciśnienia tętniczego, które prowadzone mogą by tak w gabinetach lekarskich, jak i w warunkach domowych. Dzięki oprogramowaniu komputerowemu lekarze mogą bez problemu kompletować, porównać i analizować dane pochodzące z kilku dni oraz różnych urządzeń WatchBP. Nowoczesne urządzenia znacznie ułatwiają diagnostykę oraz skuteczne leczenie.

 

Najwyższą wartością, jaką kierujemy się obierając kierunek naszych działań, jest dobro pacjenta. To właśnie w trosce o nie wprowadzamy na polski rynek i dystrybuujmy najwyższej jakości urządzenia medyczne, które odznaczają się wysoką dokładnością pomiarów. Dostarczając precyzyjne urządzenia niewielkich rozmiarów, stwarzamy pacjentom możliwość samodzielnego i systematycznego prowadzenia kontroli stanu zdrowia, niezależnie od miejsca aktualnego pobytu. Zbieranie danych z kilku dni oraz różnych urządzeń, a także możliwość ich łącznej analizy po przesłaniu na PC to ogromna zaleta urządzeń, która wpływa na podniesienie komfortu życia pacjentów oraz daje możliwość dokładnej diagnostyki lekarskiej. Co istotne, urządzenia oferowane przez CHDE Polska S.A. stwarzają dogodne warunki do prowadzenia systematycznych pomiarów i stałego kontrolowania choroby bez konieczności rezygnacji pacjenta z prowadzenia aktywnego trybu życia.

POLECANE PRODUKTY

Produkty ze wszystkich kategori

best
Przenośny Inhalator NEB 800

Czytaj wiecej

best
Inhalator pneumatyczno - tłokowy NEB 10A 2 w 1

Czytaj wiecej

best
Przenośny inhalator tłokowy NEB 1000

Czytaj wiecej

best
Inhalator tłokowy NEB 400

Czytaj wiecej