O nas


CHDE Polska S.A. specjalizuje się w sprzedaży i dystrybucji wysokiej klasy sprzętu medycznego, wykorzystywanego w diabetologii, leczeniu nadciśnienia tętniczego oraz chorobach płuc. Dzięki specjalistycznej wiedzy, wysokiej jakości oferowanych produktów oraz nastawieniu na dobro pacjenta od wielu lat skutecznie wspiera osoby, które zmagają się z tymi chorobami, wpływając tym samym na poprawę ich stanu zdrowia oraz komfortu życia.

 

Firma CHDE Polska S.A. założona została w 2008 roku, od początku swojej działalności charakteryzując się szybkim wzrostem. W 2015 roku nagrodzona została prestiżową nagrodą Gazele Biznesu, przyznawaną najdynamiczniej rozwijającym się małym i średnim przedsiębiorstwom. Firma zatrudnia obecnie ….. wysoko wykwalifikowanych osób, które tworzą starannie dobrany, zaangażowany i kompetentny zespół. Duże doświadczenie, nieustanne poszerzanie wiedzy i możliwości, a także zapał do pracy doprowadziły nas do punktu, w którym znajdujemy się obecnie. CHDE Polska S.A. jest marką rozpoznawalną zarówno w kraju, jak i na arenie międzynarodowej.

 

CHDE Polska S.A., na terenie naszego kraju, jest wyłącznym dystrybutorem sprzętu medycznego firmy Microlife. Ten światowy lider w produkcji urządzeń do kontroli astmy, termometrów oraz ciśnieniomierzy dokłada wszelkich starań, by jego produkty spełniały najwyższe światowe standardy. Urządzenia do pomiaru ciśnienia, przed dopuszczeniem do sprzedaży, poddawane są procesowi walidacji klinicznej, czyli specjalnym testom, które gwarantują ich dokładność i poprawność wskazywanych pomiarów. CHDE Polska S.A. specjalizuje się także w sprzedaży ważnych w leczeniu i profilaktyce cukrzycy glukometrów oraz osprzętu marki Bionime.

 

O tym, że nasz zespół tworzą ludzie z pasją, pragnący wspierać chorych w walce z ich chorobą oraz kształtować w społeczeństwie postawy prozdrowotne, świadczy nieustanne angażowanie się w różnego rodzaju projekty, tak o zasięgu lokalnym, jak i ogólnoświatowym. Do jednego z najistotniejszych należy globalny projekt MMM17, którego zostaliśmy Partnerem, a o którym więcej mogą Państwo przeczytać tutaj

 

Naszym celem jest wspieranie skutecznego leczenia i zapobiegania takim chorobom jak: cukrzyca, nadciśnienie tętnicze oraz choroby płuc. Swoim doświadczeniem i wiedzą staramy się służyć zarówno współpracującym z nami lekarzom i farmaceutom, jak również klientom indywidualnym. Aby móc to robić jak najlepiej, nieustannie poszerzamy własną wiedzę poprzez uczestnictwo w branżowych szkoleniach i konferencjach. Tym, co daje nam największą radość i satysfakcję jest zaufanie naszych klientów.

Od września 2017 roku Firma CHDE Polska S.A.  stosuje system zarządzania jakością i spełnia wymagania PN-EN ISO 9001:2015 w zakresie obsługi związanej z magazynowaniem i dystrybucją wyrobów medycznych.

Cert CHDE QMS 2015

Polityka systemu zarządzania jakością

POLECANE PRODUKTY

Produkty ze wszystkich kategori

best
Przenośny Inhalator NEB 800

Czytaj wiecej

best
Inhalator pneumatyczno - tłokowy NEB 10A 2 w 1

Czytaj wiecej

best
Przenośny inhalator tłokowy NEB 1000

Czytaj wiecej

best
Inhalator tłokowy NEB 400

Czytaj wiecej